НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНІ ЦЕНТРИ ПТНЗ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

Будівельний профіль


– НПЦ «Кнауф» на базі Вищого професійного училища № 1 м. Рівне– НПЦ «Снєжка» на базі Вищого професійного училища № 1 м. Рівне.– Регіональний НПЦ «Кнауф» на базі Вищого професійного училища № 22 м. Сарни.– Регіональний НПБЦ «Henkel Bautechnik Ukraine» на базі Вищого професійного училища № 22 м. Сарни.– Міжрегіональний НПЦ з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.– НПЦ за професіями «Електрогазозварник ручного зварювання,опоряджувальник будівельний» на базі Вищого професійного училища №29 смт Володимирець.

Машинобудівний профіль– НПЦ за професіями «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування» на базі Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець.– НПЦ за професіями «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник» на базі Квасилівського професійного ліцею.

Громадське харчування– НПЦ за професією «Кухар. Кондитер» на базі Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і дизайну.

Сфера послуг– НПЦ за професією «Швачка. Кравець. Закрійник» на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну».

Транспорт– НПЦ за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» на базі Квасилівського професійного ліцею.