ГОЛОВНАСКЛАД ФОТОГАЛЕРЕЯВІДЕО_ЗВІТ НОВИНИ

НОВИНИ


08.05.2015р.

Всеукраїнський фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

          В училищі відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Учні навчальних груп презентували літературно-музичні творчі композиції. В трійку найкращих увійшли такі команди:
«Перспектива» (гр. № 20) – 3 місце
«Ураган» (гр. 23) – 2 місце
«Форсаж» (гр. № 5) - 1 почесне місце зайняла команда
Всі команди-учасниці були відзначені дипломами та цінними подарунками.

РУС

07.05.2015р.

«1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»


     Для урочистих заходів 8 – 9 травня учні училища готуються ретельно та заздалегідь. Зібравшись разом, члени учнівського самоврядування виготовили символічні «Маки пам’яті». Учні патріотично налаштовані, зробили свій внесок у відзначення знаменної дати.


РУС


06.05.2015р.

Тренінг


     Практичним психолог спільно із учнями-тренерами Воят Марією та Дідик Анжелою було проведено тренінг на тему: «Торгівля людьми, як себе вберегти» серед учнів 21 групи.
     Атакож було продемонстровано відеофільм: «Станція призначення життя»


Психологічна служба


06.05. 2015р.

Друга світова війна: український вимір


     Таку назву мала учнівська конференція, що відбулася 28 квітня 2015 р. в читальній залі бібліотеки ВПУ-24 м. Корець в рамках заходів на відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Вступним словом її відкрив викладач історії навчального закладу Іванчук В.І., нагадавши присутнім, що Друга світова війна - найкривавіший конфлікт глобального характеру за всю історію людської цивілізації в ході якого загинуло 50 – 85 мільйонів людей, а прямі людські втрати України в цій війні становлять 8-10 млн. осіб. З огляду на ці жертви цілком слушною видається Резолюція Генеральної Асамблеї ООН від 27 листопада 2004 р. яка проголосила 8 і 9 травня Днями пам’яті та примирення, як данину пам’яті всіх жертв Другої світової війни. Указ президента України Петра Порошенка від 24 березня 2015 р. встановлює День пам’яті та примирення, що відзначатиметься в нашій державі щорічно 8 травня, демонструє європейський підхід – передусім вшанування усіх жертв війни для недопущення подібних трагедій у майбутньому. Це актуально ще й огляду на воєнний конфлікт, який нині триває на Сході України.
     Цікаві змістовні повідомлення підготували учні закладу, члени історико-краєзнавчого клубу «Антей» Олексій Данішура (група №15), Валентина Фесенко (група №15), чоловік якої, в недавньому минулому випускник училища, нині виконує свій воїнський обов’язок в зоні АТО, Ганна Шекель (група №20), Олена Кайданович (група №16).
     Юні історики нагадали присутнім, що війна для українців розпочалася з 1 вересня 1939 року, і останню крапку з ній поставив українець генерал Кирило Дерев’янко 2 вересня 1945 року, що представники нашого народу брали участь у бойових діях на всіх воєнних театрах в складі армій багатьох країн світу. Розповіли про трагічні події 1941-1942 рр., нацистську окупацію України та злочини вчинені обоиа тоталітарними режимами проти нашого народу, особливості розгортання Руху Опору окупантам та його напрямки, про кровопролитні бої пов’язані з визволенням України від нацизму в 1943-1944 рр. та вклад мешканців Рівненщини в Перемогу над нацизмом.


клуб «Антей», Іванчук В.І

05.05.2015р.

«Ой не ріж косу, бо хорошая»

          Ллються коси, як ранкові роси,
В ланцюгах сріблястих золотих.
Що є краще за дівочі коси
Ще й квітучі маки, вплетені у них?!

         Український народ з давніх-давен створював свої звичаї, свої вірування і свої переконання! Дивуєшся тій красі і любові.
         «Ой не ріж косу, бо хорошая» так називається відкритий виховний захід, який провела викладач, класний керівник групи №19, Маркевич Світлана Миколаївна.
         У сценарії свята вдалося поєднати українські звичаї та оспівування морально-етичної краси дівочої коси у поезії, піснях та легендах.
         Учні групи зробили екскурсію у минуле. Розповіли про народні традиції шанування, прикрашання та догляду волосся дівчинки, дівчини та жінки. У ході свята були відтворені обряди «Перших пострижин», «Перше заплітання коси» та весільний обряд «Розплітання коси».
         За участі хлопців проведено конкурс «Заплітання коси» та за участі дівчат конкурс «Найдовша коса».
         Змінилося наше життя, змінилося і наше ставлення до народних традицій. Сьогодні ми тішимося залишками тих звичаїв. Але хочеться вірити, що прасимволом роду українського заповнять наші душі чимось кимись призабутими.
         Віриться, що глядачі часу не змарнували і таки чимало користі взяли для себе.
         То ж чистих всім рос!
         Вродливих дітей та онуків, як червоних маків у дівочих косах!
Маркевич С.М.

29.04.2015р.

Чорнобиль – скорбота пам'яті людської

     28 квітня в читальному залі бібліотеки училища відбулась тематична виховна година «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської».
         Ось уже вкотре, ми повертаємось до тієї квітневої ночі, коли ядерна трагедія радіаційним враженням накрила сотні населених пунктів і завдала безліч непоправних людських втрат.
         29 років відділяє нас від Чорнобильської катастрофи – найбільшої та найжахливішої за всю історію людства техногенної аварії. Вікопомні події, що сталися чверть століття тому на берегах Прип’яті і все, що з ними пов’язане, не має терміну давності.
         Низький уклін та щира вдячність усім, чиє життя пов’язане з Чорнобилем. Повага до вас – безмежна! Пам'ять про вас – безсмертна!
Бібліотекар

27.04. 2015р.

Акція «Зробимо Україну чистою!»

     До проведення «Дня довкілля» та Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою - 2015» залучені учні та працівники училища. Було прибрано територію та прилеглі до закладу вулиці, берег р. Корчик. Учні групи №12 (майстер Васильчук І. П.) упорядкували 0,3 га території міського парку. Висаджено дерева та кущі, упорядковані квітники, сміттєзвалища.


РУС

27.04.2015р.

«Молодь обирає здоров’я»

          З початком місячника «Молодь обирає здоров’я» стіни училища замайоріли стінгазетами на тему здорового способу життя. Учні навчальних груп створювали газети різнопланового жанру на тему здоров’я екології та ін. під загально – національним молодіжно-спортивним гаслом «Ми – за здоровий спосіб життя!»

РУС

27.04. 2015р.

«Молодь обирає здоров’я»

     В рамках місячника «Молодь обирає здоров’я» протягом даного тижня учням училища демонструвалися документальні фільми з метою популяризації здорового способу життя та згубного впливу шкідливих звичок на організм молодої людини.
     Учні переглянули такі фільми як: «Чорно біле кіно», «Куріння: секрети маніпуляції», «Алкоголь: секрети маніпуляції».
     Після перегляду учні мали змогу обговорити побачене та зробити висновки.


РУС

27.04. 2015р.

У рамках місячника «Молодь обирає здоров’я»

     В актовій залі училища була проведена зустріч учнів з начальником служби у справах дітей Сухляк С. П. та начальником відділу КВІ Заводовським В. В. Тема бесіди звучала так: «Проблеми насильства, жорстокості та різних негативних явищ в учнівському середовищі».
     Учням розповіли про виникнення злочинів в підлітковому середовищі саме через дію наркотичних речовин, алкоголю, куріння і т. ін.


НВР, РУС

23.04.2015р.

«НЕ будь байдужим, допоможи дитині!»

          Колектив ради учнівського самоврядування просить учнів вищого професійного училища № 24 долучитися до благодійної акції «Не будь байдужим, допоможи дитині!».
          Збір коштів на лікування маленької дівчинки, яка проживає на Рівненщині - Рожі Мирослави, 2006 року народження.
          Після невдалого результату з пересадки нирки в травні минулого року життя дівчинки нерозривно пов’язане з апаратом "штучна нирка". Знову потрібно пройти шлях: пошук донора, обстеження, збір коштів та виснажлива операція. Оскільки Мирослава живе без нирок, то дитині практично зовсім не можна пити. Кожен зайвий грам рідини в організмі порушує роботу серця дитини. Через прив’язаність до лікарні Мирося не може ходити до школи, проводити достатньо часу з близькими. На даний час дівчинка тричі на тиждень проходить програмний гемодіаліз (штучна нирка), постійно приймає ліки для зниження артеріального тиску, препарати заліза, сорбенти, кальцій. Процедура гемодіалізу сильно вдаряє по матеріальному стану родини. А ще потрібно готуватися до наступної операції. Єдиний вихід це трансплантація в Білорусії. Для того щоб стати на чергу потрібно 60 000$, а це потрібно зробити якомога швидше (квітень, травень 2015року)
          Обласна рада учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів «ЛІДЕР» упродовж квітня – травня 2015 року проводить благодійний марафон «НЕ будь байдужим, допоможи дитині!» Просимо всіх, освітян, учнівську молодь, не байдужих до чужої біди допомогти зібрати кошти на лікування дівчинки!
          Детальна інформація http://ok.ru/miroslavpo
          Реквізити для допомоги
          Приват Банк Номер картки: 4149 4378 4384 1584
          Отримувач мама дівчинки: Рожі Інна
РУС

20.04.2015р.

Про те, що болить…

          На днях в училище завітав випускник 2011 року Олексій Кирилюк, який навчався за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
          Служить Олексій за контрактом в 30 Механізованій бригаді Житомирської області.
          З милою посмішкою на обличчі та почервонілими,зі сльозами чи то від вітру, чи то від болю, очима.
          Юнак завітав в училище просто так… привітатися… поглянути на рідні стіни, де провів три роки навчання… Коли, прийшов час прощатися, запитала, як йому тут і чому приходив? Відповів відверто і щиро: «Коли закінчував училище, думав, що вже ніколи сюди не повернуся. Та, після того, як побував там, на Сході України, ноги самі привели мене сюди». Та давайте все спочатку.
          Невисокого хлопчину Альошу стало важко впізнати. Заступник з НВР Шумейко Валентина Миколаївна пам’ятає майже всіх учнів. І Олексія вона впізнала, але…. не відразу.
          Не можна йти на війну і повернутися з неї таким як був раніше. Кожен, хто відпускає близьку людину воювати втрачає її назавжди. Адже, побачивши все те, що відбувається під кулевим дощем, солдат вже ніколи, ніколи не буде таким як раніше. Для воїна погляд на життя відкривається під іншим кутом. От і Альошу Валентина Миколаївна впізнала не відразу. Очі хлопця наповненні слізьми болю втрати друзів, баченням несправедливості, жорстокості.
          Спілкуючись з хлопцем, нам і самим було важко стримувати сльози. Розповідав все, що ми запитували. Та, запитувати було важко… Адже, кожне запитання змушує думками повертатися юнака знову і знову в ті страшні дні, коли відстоювали Степанівку, Дебальцево, Іловайськ, Горлівку… Скільки поранених однополчан прийшлось йому вивезти. А ще скільки так званого вантажу «200»…
          Не довго відпочиватиме солдат. Після Великого свята Христового Воскресіння Олексій знов повертається на Схід. Ми побажали йому заступництва Божої Матері, вірності друзів, найскорішого закінчення війни та здорового повернення додому.
          На завершення розмови, Олексій пообіцяв завітати до нас іще. Як Господь дозволить, зустрітися з учнями, працівниками. Розповісти трохи більше про себе, про вірність своїй країні та друзям, про любов до матері та України. Про те, хто такі справжні патріоти!

Виховна частина


01.04.2015р.

Виставка – конкурс «Знай і люби свій рідний край!»

          У стінах нашого училища відбувся І етап обласного щорічного виставки-конкурсу «Знай і люби свій рідний край!» Роботи учні представляли в різних номінаціях. Кращі з них вже відправилися на ІІ етап конкурсу, в м. Рівне.

Навчально-виховна частина

31.03.2015р.

Світ професій від учнів ВПУ №24


    Весна, час прокидання природи від зимового сну, підготовки до випускних вечорів, та вибору професії для тих школярів, які ще не визначилися з місцем свого подальшого місця навчання.
     Професійно-технічна освіта навчає професії, дає знання, вміння, навички, виробляє психологічну готовність до фізичної та інтелектуальної праці, виховує конкурентно-спроможного робітника, здатного творчо мислити, усвідомлювати свою належність до сучасної цивілізації, чітко орієнтуватись в реаліях і перспективах життя і глибоко розуміти традиції та культурні цінності нашого народу: виробляє свідоме ставлення до праці, виховує працелюбність, самостійність, чесність, порядність, ініціативу, готує до праці в ринкових відносин.
     І молода людина, яка пройшла таку підготовку, відпрацювала виробничу практику на виробництві, набула кваліфікацію, вже підготовлена до трудової діяльності в нових умовах господарювання, має повну життєву позицію, діловитість, підприємливість.

     Наше училище радо відкриває двері для всіх молодих хлопців та дівчат, бажаючих здобути робітничу професію. Навчальні професії можна здобувати як на базі 9 класів, так і на базі 11 класів.
    31 березня 2015 року було проведено День Відкритих Дверей. В стіни училища завітали учні загальноосвітніх міських шкіл № 1, № 3, Новокорецької загальноосвітньої школи №2 та Гвіздівської школи.
    Старший методист для школярів провела екскурсію по території училища, навчальним класам та майстерням для виробничого навчання. Розповіла історію розвитку ВПУ №24 та відомих училищних випускників.
     Після екскурсії учнів запросили до актової зали для творчої презентації професій. Свої творчі доробки продемонстрували учні, які навчаються за спеціальністю «Кухар, кондитер», «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Кравець», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Гостей училища пригощали смачними ватрушками з сиром, короваями та солодким печивом.
    

     Народна мудрість каже: щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Але, щоб радісно було йти на роботу, треба одержувати від неї задоволення, а це залежить від вдало обраної професії. Вибір професії — це справа не одного дня. Як же уникнути помилок і розчарувань у виборі професії? Пам'ятайте золоту формулу вибору професії: «Хочу — можу — маю — треба». Сподіватимемося, що учні оберуть собі професію до душі й не стануть блудними синами, бо лише трудом дорослішають душі, й лише трудом на світі сущі ми.

Виховна частина Кислюк О. П.

23.03.2015р.


Тренінг

     16 березня практичним психологом нашого училища Петром Васильовичем Буланом, був проведений відкритий захід, тренінг серед педагогів училища на тему: «Психологічний комфорт педагога – керівника» Тренінг

Психологічна служба

20.03.2015р.

«Поезія –це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

                                       

Я вибрала долю собі сама,
І що зі мною не станеться, -
У мене жодних претензій нема
До Долі – моєї обраниці.

     19 березня виповнилося 85 років видатній українській поетесі, громадській діячці, принциповій жінці з сталими принципами та поглядами на життя – Ліні Василівні Костенко.
     В читальному залі бібліотеки училища відбулась тематична виховна година «Поезія –це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», приурочена цій даті. Учні мали змогу пройти літературними стежками видатної поетеси, побачити її появу на світ, пережити разом з нею страхіття війни, видати збірку віршів та отримати премії.
     Твори Ліни Костенко – визначне явище в українській літературі новітнього часу. Її життя стало прикладом глибинного зв'язку зі своїм народом, здатністю жити почуттями рідної нації: «Мені не треба слави, ані грошей, ані щоб сильний світу похвалив, - аби хто-небуть, мислію возросший, до мене часом слух свій прихилив…», - писала Ліна Костенко.


Бібліотекар


11.03.2015р.

“Шевченкове слово у серці мойому, воно життєдайна джерельна вода”


З високих круч,
Де синь небес прозорий
Вливається в Дніпровскі водограї,-
На бурю схожий
Гнівний і суворий
Стоїть Тарас і дивиться на нас.
За землю й волю
В ратному двобої
Ти з нами йшов кайдани рвать з людей,
Благословляв, Кобзарю, нашу зброю –
Єси безсмертний, гордий Прометей!

     Є дні, що минають і непомітно зникають без сліду. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами.
     Україна у долі своїй має такий день – 9 березня. З минулого віку і до наших часів, і далі - в майбутнє, у нові віки. День, який явив світові Шевченка – великого сина великого народу.
     До 201- річниці від дня народження Т. Г. Шевченка в бібліотеці ВПУ №24 відбувся виховний захід “Шевченкове слово у серці мойому, воно життєдайна джерельна вода”. На даному заході учні згадали історію написання збірки «Кобзар», декламували поезію великого поета, зачитували рядки відомих українських поетів про Т. Г. Шевченка.
     Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. У чому черпають сили і надії. У глибини майбутнього посилав Шевченко свої непохитні заповіти синам рідної землі, і серед цих заповітів перший і останній:

            Свою Україну любіть,
             Любіть її... Во время люте,
             В остатню тяжкую минуту
             За неї Господа моліть.

Бібліотекар


09.03.2015р.

МІС - училища 2015

             О жінка! Через всі літа,
             Ти всіх красою полонила!
             Твоя любов і доброта –
             Могутня, нездоланна сила.

             О жінко! Ти сестра, ти мати,
             Кохана, дівчина, дитя.
             Лиш ти єдина існувала
             Через безоднє небуття!


     Цього річ з 8-м березня всіх жінок, дівчат нашого училища привітали конкурсом - святом краси, розуму та грації, щорічним конкурсом«МІС - училища 2015».
     Талановитих, гарних, модельної зовнішності дівчат по коридорах училища ходить багато, а от сміливих красунь, які виходять щоразу на цю сцену для творчих виступів, а сьогодні піднялись на неї для того, що поборотися за звання «Найкращої» в нас от – одиниці. У конкурсі приймали участь 4 учениці училища.
     Перед початком конкурсу традиційно першим привітав всіх жінок зі святом директор училища Дмитрієв Микола Іванович. Він побажав всім представницям красивої статі завжди залишатися усміхненими, чарівними та мати гарний настрій, а конкурсанткам – ще й наснаги у боротьбі за титул «МІС – училища».


     Звання «Міс училища - 2015» здобула тендітна талановита красуня гр. № 5 Радкевич Оксана.
     «І Віце – міс училища» - Юськов Катерина, також учениця гр. № 5. «ІІ Віце – міс училища» та відповідно «ІІІ Віце - міс училища» отримали учениці гр. № 15 Соловей Інна та Фесенко Валентина. Також Інну Соловей обрали глядачі для звання «Міс глядацьких симпатій».

     Членами журі стали наші традиційні спонсори: голова журі – Існюк Ганна, член журі – Волохова Тамара та вперше спробувала свої сили в суддівстві викладач училища Михальчук Надія Володимирівна.
     Між конкурсами своїм співом глядачів тішили учні груп №16, №15, №8, та справжнім сюрпризом для глядачів став виступ випускника 2013 року, учасника АТО – Гусака Валерія.
     Свято завершилось… Глядачі розійшлися… А тендітна «Міс – училища 2015» Оксана, після всіх вітань починає підготовку до обласного конкурсу «Міс профтехосвітяночка 2015».

Виховна частина, РУС

02.03.2015р.

Засідання штабу профілактики правопорушень

     26лютого в училищі з проведено розширене засідання штабу профілактики правопорушень, на якому були присутні керівники груп з учнями, які схильні до правопорушень, опер уповноважений КМСД Корецького РВ УМВС Горох В. М., заступник директора з виховної роботи Шумейко В. М., заступник з навчальної роботи Силін Р. В. та директор училища Дмитрієв М. І. На засіданні розглянули випадки правопорушень та прийняли відповідні рішення.


Виховна частина


25.02.2015р.

Курси підвищення кваліфікації бібліотечних працівників

     Відповідно до листа навчально-методичного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ у Рівненській області та з метою надання бібліотечним працівникам професійно-технічних навчальних закладів необхідних теоретичних і практичних знань, вмінь та навичок щодо використання в роботі новітніх інформаційно-комунікаційних технологій Рівненський інститут післядипломної педагогічної освіти провів очно- дистанційні курси підвищення кваліфікації бібліотечних працівників ПТНЗ по темі: «Робота бібліотеки в умовах інформатизації суспільства».
     На курсах підвищення кваліфікації ми, бібліотекарі ПТНЗ, удосконалювали вміння створювати портфоліо та власну електронну пошту, обговорювали питання використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у роботі бібліотек, реєструвалися на сайтах в соц. мережах, працювали з програмою ІРБІС, вчилися сканувати книги та розглядали структуру роботи бібліотек ПТНЗ.
     Робота курсів продовжиться у квітні місяці поточного року.

Бібліотекар

13.02.2015р.

«Любов дарує крила»

     12 лютого в гуртожитку ВПУ №24 пройшов вечір до Дня святого Валентина «Любов дарує крила».
     Любов – це прекрасне почуття, що творить чудеса, робить людину сильною, чистою, доброю, зарядженою позитивом, тільки почуття закоханості змушує горіти серця відвагою, розквітати чарівною квіткою, вимовляти прекрасні слова.
     У вечері приймали участь три пари закоханих:
     1) Тригубець Катя – 5 гр., Баглай Олександр – 18 гр.
     2)Тимощук Марина – 17 гр., Потапчук Вадим – 18 гр.
     3) Соловей Ірина – 15 гр., Тарасюк Роман – 21 гр.

     Пара Соловей І. та Тарасюк Р. були признані глядачами – «Ідеальною парою».
     Пара Тимощук М. та Потапчук В. – «Романтичною парою».
     Пара Тригубець К. та Баглай О. – «Найрозумнішою парою».
     Всі учні, які брали участь у вечорі були нагороджені грамотами та цінними подарунками.


Рада гуртожитку, вихователь Ільїна Н.П.

02.02.2015р.

До уваги викладачів, майстрів в/н та учнів училища!

          В бібліотеку училища надійшли нові підручники та навчально-методичні посібники.

     1. Гуменюк І. В. Обладнання та технології зварювальних робіт: навч. посіб. – К.: Грамота, 2014 р.

     2. Кришемінська Л. Д. Харчова безпека хлібобулочних та кондитерських виробів: підруч. – К.: Літера ЛТД, 2014 р.

     3. Доцяк В. С. Технологія приготування їжі з основами товарознавства продовольчих товарів: Підручник для проф.-тех навч. закл. – К.: Наш час, 2014 р.

     4. Чорна В. В. Технологія електромонтажних робіт: підручник. – Х.: Компанія СМІТ, 2014р.

     5. Когут М. С. Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання: підручник. – Львів.: Світ, 2014р.

     6. Дуброва Н. Й. Безпека життєдіяльності на транспорті: навч. посібник. – Х.: Компанія СМІТ, 2014р.

     7. Технічне креслення та комп’ютерна графіка: навч. посібник/ П. П. Волошкевич: - Львів.: Світ, 2014р.


Бібліотекар

27.01.2015р.

Знову допомога воїнам АТО


     Учні ВПУ №24, які навчаються в навчальних групах № 5 та № 17 за спеціальністю «Кравець» разом з майстрами виробничого навчання Денисюк О. М. та Гузь І. П, шили захисні маскувальні костюми для воїнів АТО.


РУС


23.01.2015р.

До дня Соборності України

     Учні та працівники училища прийняли участь у віче, що відбулося 22 січня 2015 року в м. Корець на центральній площі міста, яке було присвячене дню Соборності України.

РУС

29.12.2014р.

Новорічний вечір

                             Радуйся, земле, в білім серпанку, -
                              Зірці, що рік засвітила Новий!
                              Радуйся, пісні дзвінкій до світанку,
                              Радуйся гілці – ялинці живій!

    Саме такими словами розпочався Новорічний вечір для учнів та ранок для дітей в ВПУ № 24.
     Святково прибраний зал, казкові герої, конкурси, подарунки, новорічні пісні, танці та вірші, жарти та сміх – все це лунало на Новорічному святі.
     Дід Мороз та Снігуронька бажали всім присутнім щастя та долі, а маленький Новий рік достатку та хорошого настрою.
     Казковий вечір закінчився колядками у виконанні учнів училища, переможців обласного конкурсу «Віфлеємська зірка».

                             З Новим роком ми вітаєм,
                             Щастя всім ми вам бажаєм,
                             Щоб прожити вам цей рік
                             І без смутку, і без бід,
                             Щоб з охотою трудились,
                             Ну, а в свято веселились.

    З Новим 2015 роком!


Бібліотекар

17.12.2014р.

Шановні учні та працівники училища!

     Закінчилась акція «Подаруй книгу в бібліотеку». Хочеться подякувати всім тим, хто з радістю відгукнувся на пропозицію прийняти участь в акції.
     Завдяки Вам, шановні, бібліотека училища поновила свій фонд новою художньою літературою, як українських, так і зарубіжних письменників, довідниками із історії України, підручниками із географії та зарубіжної літератури, посібниками з філософії та інше.
     Особливі слова подяки хочеться виразити Кириченку В. П., Силіну Р.В., Кравчук Л.М., Маркевич С.М., Гулечко М.Б., Онофрійчук М. гр. №11а, Усик А. гр. №21а, Дем'янчук О. гр. №21а.
     Надіємось, що така акція стане в училищі традицією.

Бібліотекар

12.12.2014р.


     11 грудня учні училища з Ансамблю української пісні «Дивоцвіт» прийняли участь в обласному етно - фестивалі «Віфлеємська зірка». Керівник колективу Васильчук В.В.
     Колектив виконав колядки «Що за радість для нас всіх настала» та «А ми люди подорожні».


РУС


10.12.2014р.

«Вчимося жити в правовій державі»

     Формування духовного світу людини, особливо молодої, має актуальне значення для побудови незалежності Української держави з власним державним устроєм, соціальними відносинами і правовою системою.
     Важливий етап правового виховання молоді був ознаменований прийняттям у 1996 року Конституції України. У цьому Основному Законі України відзначено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
     Саме такі питання до Дня захисту прав людини були розглянуті у читальному залі бібліотеки училища на тематичній годині «Вчимося жити в правовій державі». Учні познайомились із «Конвенцією про права дитини» та «Законом про охорону дитинства».
     В кінці заходу учні вільно висловлювали свої думки з приводу своїх прав на життя і громадянство, на здорове харчування і медичне обслуговування, на навчання і рівність та інше.
     Крім тематичної години в читальному залі представлена постійно діюча виставка «Правові знання молоді», де учні та педагогічний персонал училища має змогу ознайомитись із документами та матеріалами на правову тематику.


Безрук А. А.,бібліотекар


09.12.2014р.

Новорічні дарунки воїнам

     Воїни - земляки потребують допомоги. Щоб підняти бойовий дух наших захисників напередодні новорічно-різдвяних свят, ми долучилися до Всеукраїнської акції «Прийміть новорічні вітання!». Учні від кожної групи підготували новорічні подарунки, листи, привітання, висловили підтримку, почуття і переживання за долю солдатів, які ціною власного життя здобувають мир.
РУС

09.12.2014р.

Участь у всеукраїнських акціях

     Учні нашого училища прийняли участь у Всеукраїнському марафоні «Діти – Янголи Миру» та у Всеукраїнській освітянській акції «Ланцюг Миру».
          Переглянути тут:


РУС

04.12.2014р.

     Заходи по відзначенню Дня Гідності та Свободи й річниці Євромайдану у Вищому професійному училищі № 24 продовжуються.
     Класні керівники по групах провели виховні години, на яких ознайомили учнів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, її досягненнями за останні роки, формували відповідальність за долю своєї держави та українського народу.
     В бібліотеці училища представлена постійно діюча виставка «Україна – єдина країна», на якій розміщено фотокартки, газетно-журнальні статті, нариси та документи з матеріалами про доленосні події в Україні.
     З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуття національної гідності в читальному залі бібліотеки був проведений круглий стіл, де учні мали змогу обговорити вимоги, прийняті на Євромайдані, проаналізувати хід подій листопада-грудня 2013 року. Висловлювали свої думки з приводу політичної ситуації в Україні, згадали земляків, які загинули у зоні АТО при виконанні військового обов’язку, поділилися враженнями від переглянутих відеофрагментів про революцію на Євромайдані та «Небесну сотню».
     Такі заходи в училищі вже стали традицією, адже гідність і свобода завжди були й залишаються цінностями, які передаються у спадок від покоління до покоління. Бо, як сказав поет, «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була…»


Безрук А.А., бібліотекар


03.12.2014р.

СНІД

     Практичний психолог ВПУ №24 спільно із провідним спеціалістом центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Пальчевською О.В. провели серед учнів училища відкритий захід приурочений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.
     На тему: «Як вберегти себе від СНІДу».
     З учням була проведена профілактика ВІЛ, СНІДу.
     Анкетування на визначення знань шляхів передачі ВІЛ-інфекції.
     А також було продемонстровано ряд відеофільмів на теми: «Я +», «Любити, не дивлячись ні нащо».
     Позавершеню заходу учням роздавались: газети, брошури, буклети.


Психологічна служба


28.11.2014р.

Козацькі забави

     Близько трьох століть козаки боронили Україну від турків, татар та інших ворогів. Відвага й хоробрість козаків були відомі в Європі. Багато славних синів українського народу навіки увійшли в історію Д.Вишневецький, І.Підкова, С.Наливайко, П.Сагайдачний, Б.Хмельницький і т.д. Відшуміла козаччина стали історією її славні походи, славні бої.
     Але підростають достойні нащадки козаків. І ми стали свідками вечора «Козацьких розваг». Наші козаки вміло продемонстрували знання з історії рідного народу та всього людства. Переможцем став загін «Хортиця».Вони сміливо змагалися з учасниками іншого загону. Показали свою мужність, силу, гостроту розуму, швидкість. Довели що вони гідні теж зватись «Козаками».
     Пам’ятайте, ви — майбутнє України. Тож своїми знаннями, працею, здобутками повинні підносити її культуру. Бути гідними своїх предків, любити рідну землю так, як заповідав великий Тарас, берегти волю і незалежність нашої держави.
     Поважати свій народ і нашу мелодійну мову.


Рада гуртожитку, вихователі Савчук Л.П., Фещук В.І.

10.11.2014р.

Керівник Представництва ФКА в Україні в нашому училищі

Презентація документального фільму «Крик чорнозему»

     В рамках заходів із відзначення 70 – річчя з дня визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні в 1941 – 1945 рр. в нашому училищі відбулася зустріч з керівником Представництва фонду Кондара Аденауера в Україні пані Габріеле Бауманн.
     За підтримки фонду було знято документальний фільм «Крик чорнозему» про знищення євреїв в Україні у 1941-42 рр.
     Захід відбувся за такою програмою:
     11:00 Реєстрація учасників
     11:30 Вітання, вступне слово до фільму
     Микола Дмитрієв Директор ВПУ № 24
     Габріеле Бауманн Керівник Представництва ФКА в Україні
     Валентин Брухлій Історик (Районний історичний музей)
     Сергій Череватий Режисер фільму
     12:00 Демонстрація документального фільму «Крик чорнозему»
     По завершенні. Прийняття
     Захід українською мовою.
     Фільм про «темні» сторінки історії періоду 1941-1945 рр презентували Габріеле Бауманн та режисер фільму Сергій Череватий. Історик Валентин Брухлій розповів про знищення євреїв у Корці та Корецькому районі.
     По завершенню презентації фільму представники підвели підсумок, поєднавши події минулих років з сьогоденням.


Орина Кислюк

04.11.2014р.

Уроки Мужності

Протягом 22.09.2014 по 01.11.2014р. в навчальних групах училища, були проведені відкриті уроки Мужності.


Скачати урок

Скачати урок

Скачати урок

Скачати урок

Листи солдату

ЧитатиЧитатиЧитатиЧитати


31.10.2014р.

Батьки учнів завітали навідкритий захід.


     Хмари сонце заступили
     А на Сході точиться війна
     Скільки душ невинних загубили
     Скільки сліз кривавих випила весна
     Коли ж мирним небо стане?
     І свист куль затихне назавжди.
     Хай Бог на нас погляне
     Народ простить наш за без численні гріхи!
     30 жовтня 2014 року в актовій залі училища відбувся відкритий захід з циклу уроків Мужності на тему«Ми шлем привіт тобі, солдате».
     Напередодні, на засіданні ради учнівського самоврядування, порадившись, учні вирішили провести такий захід, яким зможуть підтримати воїнів – земляків, передати привіт тим, хто зараз відстоює цілісність та волю України.
     Привіти були музичні. Учні в серцях своїх зростили надію, що творчі номери їх одногрупників додадуть сил та відваги мужнім хлопцям. З кожним вітанням хоробрі серця відчуватимуть підтримку, любов і тепло тих, чиє мирне життя вони оберігають. Також, бажаючі, зачитували листи «Пореному»
     Незвичною особливістю заходу стало те, що на ньому були присутні батьки учнів перших курсів. Адже, саме в цей день відбулися ще й батьківські збори.


Навчально - виховна частина


29.10.2014р.

Урок Пам’яті


     28 жовтня в актовій залі ВПУ №24 відбувся урок Пам’яті, приурочений 70 річниці вигнання нацистських окупантів з України. Викладач історії Іванчук В.І. ознайомив учнів із термінологічними заувагами, історичними міфами, пов’язаними з визнанням нацистських окупантів із України та іншими матеріалами розробленими Українським інститутом пам’яті щодо вивчення історії Другої світової війни та відзначення 70 річниці вигнання нацистських окупантів з України. Переглянули документальний фільм «Корюківка. Злочин проти людяності.», 2013р. авт. – Сніжана Потапчук, НТКУ.
     Вшанували ветеранів війни, пам'ять полеглих у боротьбі з нацизмом.

Навчально - виховна частина


23.10.2014р.

«Акція»


    В осінню пору активно триває акція «Зроби чистим подвір’я». Учні всіх груп училища старанно прибирають подвір’я, аби зима прийшла в чистоту.


РУС


22.10.2014р.

Огляд - конкурс


     21 жовтня в нашому училищі відбувся обласний огляд гуртожитку.
     Журі обласного огляду – конкурсу на кращий учнівський гуртожиток ПТНЗ в складі Полюхович О.В. - заступника начальника відділу професійно технічної та вищої освіти, Андреєвої М.М. – головного спеціаліста професійно – технічної і вищої освіти, Кузьмича І.П. – директора НМЦ ПТО у Рівненській обл. оглянули та оцінили умови проживання учнів ВПУ №24.
     Огляд – конкурс проводився з метою узагальнення та поширення кращого досвіду роботи з поліпшення житлово – побутових умов, покращення стану збереження майна у гуртожитку, організації самопідготовки і дозвілля молоді, формування здорового способу життя.
     Пропонуємо світлини з нашого гуртожитку.


Рада гуртожитку


21.10.2014р.

День козацтва у нас……..

     16 жовтня у спортивній залі нашого училища відбулася спортивна естафета «Козацькому роду немає переводу».
     В ній прийняли участь групи першого та другого курсів. А саме: №1, №6, №11, №12, №22.
     Команди продемонстрували силу, відвагу, спритність, мужність і жагу до перемоги…. Але в нелегкій боротьбі перемогу виборола команда «Убивча сила» групи №1.
     Команда «Українські козаки» (група №6) поступилася команді-переможцю лише ОДНИМ балом.
     А третє почесне місце посіла команда «Патріоти» (група №22).
     Команди «Блискавка» (група №12) та «Дружба» (група №11) були відзначені почесними грамотами.
     Учасники естафети та глядачі отримали масу приємних вражень від проведеного заходу.


Кислюк О.П.

20.10.2014р.

Семінар бібліотечних працівників

     16 жовтня 2014року на базі ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» відбувся семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області за темою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі бібліотеки професійно-технічного навчального закладу». В роботі семінару приймала участь наша Безрук А.А. Всі учасники семінару мали змогу ознайомитись з навчально-матеріальною базою училища.

Учасники семінару розлянули також наступні питання:
1. Про забезпеченість підручниками учнів професійно-технічних навчальних закладів та стан впровадження інноваційно-комунікаційних технологій в роботі бібліотеки
2. Ресурси та послуги для тих, хто навчає і хто навчається
3. Буктрейлер: як створити
4. Основні аспекти діяльності євроклубів у професійно- технічних навчальних закладах області
5. Бібліотека професійно-технічного навчального закладу як центр патріотичного виховання молоді.


Навчальна частина


18.10.2014р.

Відбулися батьківськи збори

     14 жовтня відбулися батьківськи збори в групі №7, що навчається на ІІІ курсі за професією «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник».
     Майстер виробничого навчання Українець Ж.В. та класний керівник Кравчук Л.М. у присутності батьків у кількості 19 чоловік обговорювали такі питання:
1. Виконання навчального плану учнями групи
2. Причини відсутності окремих учнів на заняттях
3. Проходження учнями виробничої практики у листопаді-грудні 2014 н.р
4. Підготовка учнів до ДПА та ДКА
5. Працевлаштування учнів після закінчення навчального закладу

Класний керівник та майстер в/н групи №7


16.10.2014р.

Шановні профтехосвітяни та учнівська молодь!

    Із зони АТО повернувся без ніг 28-річний викладач професійно-технічного училища із Кіровоградщини Олександр Чалапчій.     Під час революції був на Майдані, коли почалася військова агресія з боку Росії сам пішов до військкомату. Отримав повістку і одразу в АТО. Каже - не зміг всидіти вдома, коли його студенти воюють на сході. 28 вересня разом зі своїм товаришем Олександр перебував на блокпосту, в селищі Ленінське Луганської області. Військові вранці побачили людей і пішли подивитися хто вони. В цей момент поруч із бійцями розірвалася міна. Хлопець перетягнув собі ноги доповз до рації і покликав на допомогу. Товариші затягли бійця в машину і відправили до лікарні в Дзержинськ. Але там врятувати ноги лікарям не вдалося. Боєць мріє про нові штучні ноги, щоб швидше повернутися в своє рідне училище. У чоловіка є родина, його дружина чекає на другу дитину. Щоб повернутися до повноцінного життя 28-річному чоловіку потрібні протези обох ніг.
    Профтехосвітяни ніколи не були байдужими до чужої біди!

Всім, кому не байдужа доля молодого викладача ПТНЗ просимо переглянути інформацію на ТСН в розділі допомога за 09.10.2014 року

(http://tsn.ua/dopomoga/boyec-oleksandr-chalapchiy-potrebuye-dopomogi-nebayduzhih-373067.html)

Реквізити для допомоги:
Приват Банк Номер картки: 5211 5373 3400 4343
Отримувач: Чалапчій Олександр Олександрович
Р/Р 29244825509100
МФО: 305299
КДО: 14360570

Навчальна частина


06.10.2014р.

Вітання з Днем працівників освіти

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
     В нашому училищі таке свято відбулося в актовій залі та в гуртожитку. Учні підготували чудові концертні номери та слова вітання. Були представлені веселі сценки з учнівського життя, в яких брали участь учні таких груп як: № 21, №15, №8, №5, №9 та ін. Чудовий настрій та заряд позитивних емоцій отримали всі присутні на обох заходах.
     Частинка вітання працівників освіти хай залишиться на сайті:
            
Щастя і здоров’я міцного!
             Учнів вдячних!
             Чистих світанків!
             Сонячних ранків!
             Промінь сонця
             В кожне віконце!
             Ніжної ласки,
             Душевної казки,
             Щастя без ліку
             І довгого віку!


Рада учнівського самоврядування, Рада гуртожитку


02.10.2014р.

Шановні педагогічні працівники та працівники училища!

     Сердечно вітаємо Вас з Всесвітнім днем вчителя та Днем працівника освіти!
     Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
     Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й людської шани.
     Нехай у всіх ваших починаннях буде супутником успіх!

Дирекція училища


26.09.2014р.

     На конкурс "Виборюючи незалежність" Читати лист солдату


25.09.2014р.

     Міністерство освіти та науки України в навчальних закладах рекомендує провести цикл уроків мужності.
     В читальному залі бібліотеки Вищого професійного училища №24 був проведений урок мужності «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!». На даному уроці звучали повідомлення про історичне, географічне положення України, прислів’я та приказки, демонструвався відеофрагмент документального фільму «Небесна сотня».
     Всіх учасників, які поклали своє життя на вівтар свободи, вшанували хвилиною мовчання.


Бібліотека


22.09.2014р.

Допомогли нашим землякам

     21 вересня в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, учні ВПУ № 24 прийняли участь в осінньому ярмарку, який проводився з метою збору коштів на придбання необхідних засобів та матеріалів для наших захисників Вітчизни


РУС


22.09.2014р.

Допоможіть врятувати життя


     Несподівано в родину викладача ВПУ № 25 смт Демидівка Пузьо Жанни Іванівни увірвалась біда: після вірусної інфекції, яка супроводжувалась збільшенням лімфовузлів, найменшому сину Андрію, який закінчив шостий клас, було встановлено діагноз лімфогранулематоз. Батьки хлопця намагаються витримати фінансово дороге і тривале лікування але цього недостатньою Допоможіть Андрію подолати хворобу, повернутись до навчання та безтурботного дитинства.
     Бажаючі допомогти, звертатися до Безрук Алли Анатоліївни (бібліотека).


19.09.2014р.

Осінні послання солдатам.


     Минає час, і все минає…
     … ось вже осінь, із своїми дарами тішить нас любов’ю та увагою. І, хоч йде братовбивча війна, яка знищує наш народ, нашу націю, наше українське багатство, все ж осінь дарує нам своє золото плодів, надію на світле та гарне майбутнє.
     18 вересня в нашому училищі відбулася виставка - конкурс композицій з осінніх квітів, плодів та овочів.
     Темою виставки не випадково обрано слова Т. Г. Шевченка «Квітуй, мов калина, над плесами вод,будь в дружбі і праці міцна та єдина. Хай буде щасливий твій вільний народ. Прекрасна моя Україно!» Саме цими словами наш великий поет – ювіляр сказав, що Україна має бути та буде єдиною, сильною та квітучою державою. Тому, обравши таку назву виставки, учні хотіли донести всій країні та воїнам – визволителям, нашим землякам, щоб ті трималися. Що буде мир та єдність! І нам треба вистояти в цій нерівній та брехливій, підступній війні.
     Кожна осіння композиція - послання, крик душі солдатам, привіт надії та віри в тих, хто жили, росли, навчалися поруч до сьогодні, а тепер відстоюють мир та спокій блакиті української нації.


17.09.2014р.

«Будьмо знайомі!»

     Сьогодні ми стали свідками народження нової учнівської родини.
     Учні проявили себе у цікавих конкурсах, захоплюючих розповідях, спогадах.
     Бажаємо, щоб мрії здійснювались у світлому майбутньому наших дітей і нашої країни.


Вихователі гуртожитку


09.09.2014р.

Благодійна акція!

     З початком навчального року активізувалася робота ради учнівського самоврядування.
     Учні училища долучилися до обласної благодійної акції "Допоможемо дітям зі сходу!!!"
     У зв’язку з бойовими діями на сході України, багато сімей з дітьми змушені тимчасово переселятися до інших областей країни. Вже сьогодні школярів влаштовують у навчальні заклади району, але дуже гостро стоїть проблема у відсутності взуття та одягу.
     Учні - активісти організували збір-допомогу - канцелярське приладдя, рюкзаки, взуття, теплий та верхній одяг, що був у користування для дітей шкільного віку. Адже, переселенцям ПОТРІБНО - ВСЕ!
     Дирекція училища надала приміщення для збору речей. За додатковою інформацією звертайтеся до заступника з виховної роботи Шумейко В. М.
     Ваша допомога та милосердя необхідні у цей тяжкий для держави час сім’ям з дітьми, які були змушені тимчасово переселитися і до нашого району, аби зберегти своє життя та життя своїх дітей.

РУС


08.09.2014р.

Поселення в гуртожиток

     Почалося навчання. В нашому училищі навчаються діти з різних районів та областей. Для зручності учням та для покращення виховного процесу керівникам, дирекція поселяє їх в училищному гуртожитку.
     Станом на 8 вересня 2014 року в гуртожиток заселено 210 учнів різних курсів, з якими постійно займаються 4 вихователі.РУС

01.09.2014р.

«Україна - єдина країна»
01.09.2014р.

В новий навчальний рік Єдиною Країною


     1 вересня всі учні поспішають до навчальних закладів. І в нашому училищі о 0900 відбулася урочиста лінійка «Єднаймо наші серця!», присвячена початку нового навчального 2014\2015 року. Свято проходило в патріотичному дусі. Після відкриття лінійки Державним Гімном України та після хвилини мовчання, учнів привітали директор училища Дмитрієв Микола Іванович, голова районної ради Михальська Марина Михайлівна та викладач училища Іванчук Василь Іванович. Всі вони побажали наснаги в навчанні учням і любові, терпіння та розуміння викладачам і майстрам виробничого навчання.
     Після вітальних слів прозвучав вірш «Ти єдина, Україно!», у виконанні учениці першого курсу Любич Діани.
     Ведучі закликали ставати всіх учнів патріотами своєї професії, і, головне – своєї Держави!
     Адже, нас єднає спільна мова, на якій ми розмовляємо з колиски, нас єднає віра в Христа, яка спасає, нас єднає земля, яка бачила радості, успіхи, сльози та смуток.
     Сьогодні ми переживаємо складний час. Сьогодні ми маємо бути, як ніколи об’єднаними та згуртованими. Бо коли нитка одна, то і рветься швидко, а коли, нитки зібрані в мотузку, то і витримує вона великі навантаження. Так і ми, маємо бути об’єднані, щоб витримати напади тих, хто хоче розбити, знищити наш народ, нашу націю!
     Як символ єднання всього українського народу, учнями було внесено прапор України. І просили Господа в молитві (виконувала Чепелюк Вікторія) миру на нашій землі. Просили припинення братовбивчої війни.
     Після вітальних слів для надання першого дзвоника запросили ученицю першого курсу Усик Марію.
     … Ось і пролунав перший дзвінок… Відбулося закриття урочистої лінійки Державним Гімном України… І учні зі своїми наставниками відправилися у вир навчання. Вступили в Новий 2014\2015 навчальний рік, першим уроком на тему «Україна - єдина країна».

НВЧ, РУС


29.08.2014р.

Шановні викладачі, майстри та учні!

     Рада учнівського самоврядування щиро вітає Вас із Днем знань і початком нового навчального року!
    Бажаємо викладачам та майстрам міцного здоров’я, мудрості й терпіння, творчої наснаги в роботі, щастя й благополуччя, а учням – наполегливості, працьовитості, упевненості у своїх силах, щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин.

РУС


26.08.2014р.

Підтримаємо земляків!

     Для підтримки українських солдатів, особливо наших земляків, які зараз захищають цілісність нашої держави на сході України, покладають свої життя задля припинення братовбивчої війни, організовано фінансову та матеріальну підтримку.
    Кожен, хто небайдужий до долі українського солдата, може звернутися до дирекції училища, щоб зробити внесок в підтримку збереження нашої славної України.

Дирекція


24.08.2014р.

Святкування Дня Незалежності

     24 серпня 2014 року в м. Корець відбулися заходи, присвячені святкуванню Дня незалежності нашої держави. Зокрема, адміністрацією району було організовано вітальний концерт, в якому прийняли участь учениці нашого училища. Їх запросили для показу колекції сучасних українських костюмів під назвою «Маки». Сукні виготовлені ученицями, які навчаються за спеціальністю «Кравець». Місто радо вітало наших красунь, адже вони стали оригінальною прикрасою святкового концерту.


Дирекція,РУС, Орина Кислюк


17.07.2014р.

Відкриті двері для православної молоді

     Училищні стіни радо приймають молодь не лише на навчання для здобуття професії, а й для духовного росту. Так, влітку, з благословення Владики Варфоломія Рівненського та Острозького, по благочиннях єпархії проводилися православні 4-5 – денні форуми.
     Місце для проведення молодіжного форуму, в черговий раз, гостинно надав директор Корецького вищого професійного училища №24 Дмитрієв Микола Іванович. В тимчасове користування було передано учнівський гуртожиток, актова та спортивна зали, Шевченківська кімната, майстерня виробничого навчання кухарів (для харчування учасників), футбольне та волейбольне поля.
     З’їзд тривав чотири дні. Організатори складали програму таким чином, щоб молодь мала змогу не лише слухати лекції духовного змісту, а й розважитися спортивними змаганнями, вільним часом для знайомства один з одним.
     Працівники училища радо допомагали та сприяли священикам аби з’їзд пройшов максимально плідно та успішно.
     Приємно усвідомлювати, що молодь прагне пізнавати духовний світ. І що такі заходи розвиваються з кожним роком. Кількість молоді, яка бажає відвідати православні форуми зростає. Серед них помічаємо багато учнів з ВПУ № 24. Минулого року училище заселяло 37 молодих людей, крім організаторів. В цьому році орієнтувалися на 50 чоловік, але молоді прибуло більше і прийшлося поселяти 67 молодих людей, крім організаторів. Під покровом Пресвятої Богородиці знайшлося місце для всіх бажаючих. Сподіваємося, що наша праця не буде даремною і наступного року ми познайомимося із ще більшою кількістю молоді. І місце знайдемо для всіх бажаючих.


Дирекція,РУС, Орина Кислюк


23.05.2014р.

«Молоді і здорові»


     Молодь Рівненщини, яка навчається в професійно – технічних закладах, нарешті дочекалася вже традиційного фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який щорічно проходить в травні. Цьогоріч, для проведення свята, гостинно відчинило двері Сарненське училище № 22. Учні з радістю прибували до училища, гамірно та весело поселялися в гуртожитку. Із захопленням оформляли виставку – конкурс стінгазет та фото робіт. З нетерпінням очікували відкриття святковою лінійкою та початку представлення літературно-музичних композицій.
     Вразило те, що юні серця прагнуть не лише активного, здорового способу життя, а і чесного, вільного та мирного… У зв’язку з подіями в державі виступи команд були дуже патріотичними. Організатори теж провели відкриття патріотичною лінійкою. Всі учасники на майданчику майоріли українським різнобарв’ям вишиванок. Після Державного Гімну було внесено великий синьо – жовтий стяг України та обгорнено в нього всіх капітанів команд, що символізувало єдність нації. Капітани ж команд випустили в небо синьо-жовті надувні кульки.

    Фестиваль став, ніби закликом народу до згуртування, до збереження миру, до збереження єдності духу та території українського народу. В кожному виступі демонструвалися заклики не лише до життя без наркотиків, куріння, в чистому довкіллі, а й до життя в єдиній Україні. Приємно було спостерігати, як кожна команда зі сцени урочисто промовляла «Слава Україні!», а глядачі в залі дружно і гучно відповідали «Героям слава!»
     Наша команда «Молоді і здорові» достойно представляла честь училища та Кореччини в цілому. Була відмічена почесною грамотою за участь у фестивалі – конкурсі. Фото роботу з назвою «Наша сила в єдності» нагородили першим почесним місцем та відібрали її на ІІІ етап фестивалю, що також стало приємною несподіванкою для команди. Капітан команди Чепелюк Вікторія (учениця гр. №9) гарно продемонструвала вміння бути лідером, згуртовувала навколо себе молодь не лише під час виступу, а й при проведенні наполегливих репетицій. Учасниками команди стали учні групи №15 – сестрички Соловей Інна та Соловей Ірина, групи № 10 – Корчемний Максим, групи № 14 - Семенюк Олександр та учениці групи №5 – Мізюрко Ірина та Радкевич Оксана. Хороші, чуйні учні, які після отримання відзнак щиро дякували керівнику команди Кислюк Орині Павлівні та заступнику директора Шумейко Валентині Миколаївні за гарну достойну підготовку та нагоду познайомитися з новими друзями.

     Два дні підняття українського патріотичного духу молодіна Поліссі промайнули непомітно. Адже, з хорошими людьми та в гарному настрої плин часу не помічається. Створивши маленький оазис дружнього єдиного українського народу, організатори фестивалю закликали керівників держави до такої ж єдності, згуртованості та рішучості в виведенні всієї України з кризової ситуації.
     Додому учасники фестивалю відправлялися з радістю досягнень, з новими враженнями, знайомствами, з очікуванням нових завдань та конкурсів в наступному конкурсі.

Виховна частина, РУС


08.05.2014р.

День перемоги


     Навесні, коли тануть сніги,
     До тебе, людино, звертаюсь:
     Залиш на хвилинку щоденні турботи.
     З собою побудь у глибокій скорботі,
     Згадай чоловіка, товариша, брата,
     Дружину, сестру чи посивілу матір.

     Щороку 9 травня ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.
     Напередодні свята у Вищому професійному училищі №24 відбулась урочиста лінійка до Дня Перемоги. Учні декламували вірші, виконували пісні про Велику Вітчизняну війну.
     Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.
     Молодь переймає естафету від своїх дідів та прадідів. Без миру немає майбутнього. Ми всі за спокій і радість, мир на нашій рідній землі та вільну, єдину, незалежну Україну.

     Хай стане світ міцнішим у стократ,
     Хай над землею чисте небо буде.
     Війна це попередження, набат
     Його уроків людство не забуде.

Виховна частина


30.04.2014р.

Свято краси та професійності

     29 квітня відбувся обласний конкурс Міс «профтехосвітяночка». Наше училище представляла третьокурсниця, учениця групи № 23 Крепченко Юлія. Зі свята краси, грації та чарівності учениця додому привезла стрічку з титулом «Міс – Фантазія».

Виховна частина


23.04.2014р.

Наші учні – наша гордість

     На третій день Світлого Христового Воскресіння у районному будинку культури м. Корця відбувся районний співочий конкурс «Надія». Участь в ньому приймали і учні нашого училища. Юля Краля, учениця гр № 21, Юзьков Катя, учениця гр № 5 та Іван Капшук, учень гр № 22, який зайняв третє призове місце у старшій групі конкурсантів.
     Також, в концертній частині виступів, наші учениці за професією «Кравець» демонстрували одяг, виготовлений на виробничому навчанні.
     Демонстрували колекцію костюмів «Червоні маки», які оздоблені розписом в техніці «холодний батік» та колекцію «Сучасний український костюм».РУС


18.04.2014р.

Акція «Зроби подвір’я чистим» в училищі триває.

     Так, перед великим святом Христового Воскресіння учні групи № 3 з майстром виробничого навчання Сидоруком Ю П., озброївшись пакетами для сміття та рукавицями, вирушили прибирати дорогу, шлях якої веде до училища. Приємно. Що учні проявили активність і увагу. Самі відмітили, що весняні свята зустрічати потрібно в чистоті душі та навколишнього середовища.
         Христос Воскрес!!!!Рада учнівського самоврядування (пресцентр)


04.04.2014р.

Добрі справи завжди актуальні!

     4 квітня учні нашого училища з головою ради учнівського самоврядування Лисюк Катериною відвідали інтернат в с. Великі Межирічі. Допомогу збирали спільно з жителями Кореччини. Дитячі речі, що були у вжиткунебайдужі люди приносять в магазин «Від матусі до матусі».
     Територія сиротинця величезна, на якому розташований фруктовий сад. Дізнавшись про те, що дерева нема чим підбілити, було організовано на пожертву ще й 40 кг вапна.
     На даний момент в дітей були канікули, тому в інтернаті було лише 8 сиріток, яких не було кому забрати. Поспілкувавшись з ними, ми зрозуміли, що діткам, окрім одягу, цукерок та іграшок, найбільше не вистачає душевного тепла, уваги, турботи… материнської любові…
     Відвідали такий заклад ми вперше. Серце щеміло від болю, бачачи в очах дітей надію на те, що і їх обгорнуть материнською любов’ю . Дорогою додому згадували кожну дитинку, з якою познайомилися в цей весняний день Великого посту. Не даремно кажуть, що в піст потрібно більше робити добрих справ, адже ми в цей час стаємо уважнішими, чуйнішими.
     Всі, хто відвідав сиротинець, одногологосно вирішили: відвідувати його частіше. І, не обов’язково везти з собою пакунки з одягом, а головне подарувати дітям увагу, радість, любов та милосердя.

Рада учнівського самоврядування

13.03.2014р.

«Думи мої, думи мої…»

     Урочистості з нагоди 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка в Вищому професійному училищі тривають.
     Разом з провідними бібліотекарями ЦРБ Кулінською В. М. та Ковальковською О. С. бібліотекар училища Безрук А. А. провела театралізований урок «Думи мої, думи мої…», акторами якого були учні даного навчального закладу. Шанувальники творчості Кобзаря змогли віртуально перенести присутніх у XIX ст. До глядачів промовляв сам Т. Г. Шевченко (Корчемний Максим гр.№10), його герої, які ніби зійшли з улюблених нами сторінок поезій поета, – Катерина (Дем’янчук Оксана гр.№21), Лілея (Куцмус Людмила гр. № 20), Русалка (Лисюк Інна гр. №5), Тополя (Шекель Гaнна гр. №20), Наймичка (Бриковець Ольга гр. №20).
     Виховний захід пройшов в дружній та щирій атмосфері.
     Дякуємо працівникам ЦРБ за співпрацю.


Бібліотека12.03.2014р.

Урочиста лінійка з нагоди 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка


     Навесні, коли тануть сніги,
     А на рясті просяє веселка,
     Повні сили й живої снаги,
     Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.

     Саме такими словами розпочалась урочиста лінійка з нагоди 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка у Вищому професійному училищі №24.
     Тарас Шевченко… Він є для нас натхненним голосом цілого народу, і будите лем нації, і її Пророком. Нема й не було на світі українця, у серці якого Шевченко не залишив би сліду – сліду самоусвідомлення себе як сина чи доньки великого українського народу. Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства нашого народу. У глибини майбутнього слав Шевченко непохитні заповіти синам рідної землі. І серед цих заповітів перший і останній:

     Свою Україну любіть,
     Любіть її…
     Во время люте,
     В останню тяжкую минуту
     За неї господа моліть.

На лінійці, приуроченій 200-річчю від дня народження Шевченка, учні мали змогу пригадати стежки Тарасового дитинства, декламувати улюблену поезію справжнього співця свого народу. Урочисто і душевно співав вокальний ансамбль учнів училища «Дивоцвіт» пісню на слова Т. Г. Шевченка «Розрита могила».

Бібліотека


11.03.2014р.

«Сторінки життя Шевченка» - глибока вразливість, незвичайний світ фантазії!!!

     Відбувся захід у гуртожитку ВПУ24 до дня святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.
     У фундаменті сучасної культури лежить надійний моноліт - Шевченкове слово.
     Воно різне і мінливе, як життя, як людські пристрасті. У ньому правда, і добро, і краса.
     Та треба вміти їх у слові віднайти і осягнути. Тож припадаймо щодня до поезії «Кобзаря», як спраглий до криниці, бо вона невичерпна.
     Приходьмо до Шевченка на сповідь задля очищення від скверни, на щоденні випроби сумління. Тоді лише станемо людьми, яких Шевченко почує і Україна прийме під свою опіку, як нащадків митця.

Рада гуртожитку


03.03.2014р.

          Всі події, які останнім часом відбувалися та відбуваються в нашій країні, не залишають осторонь нікого. Не залишили вони і байдужими педагогічний учнівський колективи ВПУ №24.
     3 березня 2014 року в училищі пройшов мітинг «За мир і єдність України». У своїх виступах учасники мітингу закликали до збереження територіальної діяльності країни. Плакати, які тримали учні, закликали до соборності, миру та єдності.
     В знак солідарності з учасниками євро майдану та родинами героїв, які загинули в боротьбі за краще життя нашого народу, були зібрані кошти сім’ям загиблих в сумі 6 170грн.
     Ми за мир, за цілісну Соборну Україну!


Рада учнівського самоврядування

20.02.2014р.

     19. 02. 2014 року учнями ради учнівського самоврядування спільно з психологічною службою, під час великої перерви, було проведено акцію «Обміняй цигарку на чай з булочкою».


Рада учнівського самоврядування,
Психологічна служба


18.02.2014р.

     На днях стартував І етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
     18.02 відбулася зустріч учнів з практичним психологом училища та представником районного відділу соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді. Психологи провели лекцію «Куріння, алкоголь та їх вплив на молодий організм» та продемонстрували відеофільм «Правда про куріння та алкоголь».


Рада учнівського самоврядування,
Психологічна служба


17.02.2014р.

«Наше училище за здоровий спосіб життя»

     17.02.2014 року стартував І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь – обирає здоров’я».
Участь у конкурсі приймають всі групи училища.    
Протягом трьох тижнів, на які заплановано проведення фестивалю, плануються наступні заходи:

     - Урочисте відкриття фестивалю – конкурсу на лінійці. Оформлення виставки стінгазет та фото композицій.
     - Проведення лекцій та демонстрація відеофільмів на тему: «Шкідливі звички та їх вплив на молодий організм людини».
     - Проведення акції «Обміняй цигарку на чай з булочкою».
     - Тренінг «Молодь обирає здоров’я» .
     - Виступи груп з літературно – музичними композиціями.
     - Підведення підсумків фестивалю - конкурсу, визначення та нагородження переможців.

    

Рада учнівського самоврядування,
Психологічна служба


15.02.2014р.

« Афганістан – ти серця мого біль»


     15 лютого Україна вшанувала учасників бойових дій на території інших держав та відзначила 25 річницю виведення військ з Афганістану.
     Подвиги учасників бойових дій – це та велична правда в історії, яку не створити і не перекреслити у сучасному мінливому світі. Це взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності усіх поколінь нашого народу.
     В вищому професійному училищі № 24 відбулися ряд заходів до приуроченої дати. Класні керівники груп провели виховну годину на тему: « Афганістан – ти серця мого біль». В бібліотеці училища була розміщена виставка «Афганістан – незагоєна рана», де учні та педагогічний колектив мали змогу познайомитися з матеріалами, архівними документами, історичними даними та розповідями про бойові дії на території чужої країни. В читальному залі відбувся перегляд документального фільму «Війна із перших вуст. Афганістан». Учні дізнались про завдання, які вирішували підрозділи прикордонних військ на території Афганістану. Головними і єдиними оповідачами в фільмі є безпосередні учасники тих подій, які з честю виконали свій обов’язок по захисту кордону СРСР.


16.01.2014р.

     12 січня 2014 року виповнилась 70-та річниця визволення міста Корця від фашистських загарбників. Ці світлі і водночас сумні сторінки історії важливі і незабутні для усіх тих, хто визволяв наш край, для членів їх сімей, друзів, усіх жителів району.
     Ця важлива подія не тільки привід кожному згадати великий подвиг попередніх поколінь, а нагода задуматися про свій внесок у добробут країни. В бібліотеці училища до приуроченої дати відбулося засідання круглого столу на тему «Великий день у житті Корчан», де учні обговорювали наслідки руйнівної війни, масові вбивства окупантами, знищення територій, сміливість та відважність громадян регіону, активність та патріотизм підпільників партизанського руху.
     За місто Корець та район полягли 236 воїнів-представників різних національностей. Вони любили свій народ, свою землю. За щастя, сьогоднішнього і прийдешніх поколінь пролили кров, віддали життя. Наш обов'язок берегти такою дорогою ціною здобуті мир та світлу долю.


Бібліотека


31.01.2014р.

Міс ВПУ-24

     Хоч на вулиці хазяйнує зима, всі одягнені в теплі куртки та пальта, шапки та рукавиці, в наше училище на один день завітала справжня весна!
     30 січня 2014 року відбулося свято краси, юності, таланту. Пройшов І етап щорічного обласного конкурсу «Міс Профтехосвітяночка», який проходить в нас під назвою «Міс училища 2014». Кожна красуня мала змогу продемонструвати свої знання, інтелектуал, вишуканість та красу. Завдання для учасниць були традиційними: «візитна картка», де кожна мала представити себе і спеціальність, яку здобуває; «інтерв’ю» - красуні демонстрували не лише свою красу, а й розум, інтелект та вміння говорити; «хобі» - в цьому конкурсі учасниці ділилися своїми талантами та захопленнями та останній конкурс «Дефіле у вечірніх сукнях», кожна дівчина мала змогу відчути себе справжньою королевою балу, одягнувши вишукану сукню.
     В залі серед глядачів теж було дуже «спекотно», адже в кожної учасниці була своя група підтримки, які активно підтримували свою представницю на сцені. Відкрив конкурс своїм привітальним словом директор училища Микола Іванович Дмитрієв. Він побажав усім дівчатам наснаги, витримки та гарного настрою впродовж цілого вечора.
     Після знайомлення з конкурсантками ведучі представили глядачам і членів журі, а ними запросили бути:
     Голова журі: провідний спеціаліст Корецької районної центральної бібліотеки Кулінська Вікторія Миколаївна; члени журі: приватний підприємець, випускниця ВПУ №24 Існюк Ганна Олександрівна, провідний бібліотекар районної дитячої бібліотеки Волохова Тамара Віталіївна, голова учнівського комітету Шевчук Надія Григорівна.
Як бачимо, члени журі були лише жінки. Організатори на даремно створили таку команду. Адже намагалися якнайточніше обрати не лише красуню, а й талановиту, розумну, достойну представницю в обласному конкурсі краси. А жінки – справжні критики. Вони не балували високими балами та суворо оцінювали кожну, для визначення найкращої.
     Після закінчення свята журі відмітили помітний розвиток у організації шоу та виступів дівчат в порівнянні з минулими роками. Висловили критичні зауваження до підготовки наступних конкурсів.
     Треба відмітити, що свято не було б таким теплим та цікавим, якби не підтримка спонсорів для наших учасниць. Вони надихнули та підтримали учасниць цінними подарунками. Це такі жителі міста як: Волохов Микола Вікторович – власник ювелірного магазину;
     Вознюк Жанна Владиславівна – власник магазину «Гудзичок»;
     Гаврилко Леся Петрівна – власник мережі магазинів.
     Існюк Ганна Олександрівна – Власник комісійного магазину «Від матусі до матусі». Доречі, Ганна також стала партнером в благодійній акції «Від серця до серця», яку восени організовували члени ради учнівського самоврядування нашого училища. А також, вона наша випускниця та володарка титулу «Віце – міс училища» 2003 року.
     Кирильчук Ігор Валерійович – власник магазину побутової техніки, що на другому поверсі магазину «УНІВЕРМАГ» та ще декілька не байдужих підприємців. Кожна з красунь була нагороджена титулом. А саме:
     Зозуля Анжела, учениця гр № 3 – «Міс – модель»
     Куцмус Тетяна, учениця гр № 21 – «Міс – професійність»
     Паламарчук Ольга, учениця гр № 8 – «Міс – талант»
     Цехмайструк Вікторія, учениця гр № 23 – «Міс – посмішка»
     Воят Аліна, учениця гр № 16 – «Міс – талант»
     Осіпчук Катерина, учениця гр № 5 – «Міс – ніжність» та ще один титул «Міс глядацьких симпатій»
     Віце – міс училища стала учениця групи № 20 - Лящук Мирослава та найголовнішу нагороду, почесне звання «Міс училища 2014» здобула найстарша учасниця, третьокурсниця Юлія Крепченко, учениця гр. № 23.
     Побажаємо переможниці наснаги, гарної підготовки та витримки на обласному конкурсі, яка має достойно представити честь Кореччини в Рівному, а організаторам – пошуку ідей та можливостей проводити все кращі та кращі конкурси.    

ФОТО29.01.2014р.

«На Аскольдовій могилі поховали їх…»

     Берестечко… Лисоня… Крути… Все це – трагічні сторінки нашої історії. Але бій під Крутами займає серед них особливе місце.
     29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути відбувся нерівний бій молодих юнаків військової школи із загоном більшовицької армії. Зовсім молоді, юні та недосвідчені у військовій справі, вони взяли у свої руки зброю, щоб захищати столицю молодої Держави.
     Трагедія під Крутами – це палкий відгук у серцях свідомих українців усього світу. Не залишив він осторонь і душі учнів вищого професійного училища №24. 29 січня у читальному залі бібліотеки навчального закладу відбувся вечір-пам'ять «На Аскольдовій могилі поховали їх…», приурочений Дню пам'яті Героїв Крут. Учні мали змогу згадати безсмертний подвиг юнаків, який навічно увійшов у літопис боротьби за незалежність України як свідчення незламності духу українського народу, його споконвічного прагнення до волі і справедливості.


Бібліотека


23.01.2014р.

День Соборності України


     Щорічно 22 січня українці святкують День Соборності України. Довго український народ боровся за свою державність, багато крові пролито борцями за Україну, щоб нині ця земля вільно дихала, щоб люди, народжені тут були господарями своєї землі. Цей день є ще одним нагадуванням, що ми – єдина держава, єдиний народ!
     Днями у читальному залі бібліотеки училища відбулась тематична година «День Соборності України. Історія свята», де мучні мали змогу поринути у ті вікопомні історичні події, що сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Бібліотека

16.01.2014р.

     12 січня 2014 року виповнилась 70-та річниця визволення міста Корця від фашистських загарбників. Ці світлі і водночас сумні сторінки історії важливі і незабутні для усіх тих, хто визволяв наш край, для членів їх сімей, друзів, усіх жителів району.
     Ця важлива подія не тільки привід кожному згадати великий подвиг попередніх поколінь, а нагода задуматися про свій внесок у добробут країни. В бібліотеці училища до приуроченої дати відбулося засідання круглого столу на тему «Великий день у житті Корчан», де учні обговорювали наслідки руйнівної війни, масові вбивства окупантами, знищення територій, сміливість та відважність громадян регіону, активність та патріотизм підпільників партизанського руху.
     За місто Корець та район полягли 236 воїнів-представників різних національностей. Вони любили свій народ, свою землю. За щастя, сьогоднішнього і прийдешніх поколінь пролили кров, віддали життя. Наш обов'язок берегти такою дорогою ціною здобуті мир та світлу долю.


Бібліотека


24.12.2013р.

«Вифлеємська зірка»

     18 грудня 2013 року проводився ІІ етап обласного етно - фестиваль «Вифлеємська зірка».
     В номінації «традиційний поліський спів» ансамбль української пісні «Дивоцвіт» Вищого професійного училища № 24 м. Корець ввійшов до складу переможців та був нагороджений дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації.


Виховна частина, РУС

23.12.2013р.

Акція «Від серця до серця»

     На початку жовтня 2013 року членами ради учнівського самоврядування Корецького вищого професійного училища № 24 було організовано благодійну акцію «Від серця до серця: готуємось до зими».
Метою акції було зібрати матеріальну допомогу для сімей з району, які опинилися в складних життєвих обставинах. Приймати вирішили різноманітні речі, що були у вжитку. Організатором акції стала Кислюк Орина Павлівна - керівник гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво». Відповідальним за збір речей було призначено Дельцову Надію, ученицю групи № 9. Допомагали Аліна Воят (гр. № 16) та Вікторія Чепелюк ( гр. № 9).
     Акція тривала з 15 жовтня до 29 листопада 2013 року, але через прохання бажаючих, було продовжено до 15 грудня. Напередодні дня Святого Миколая учні розфасували речі по віку та статі за наданими списками фахівцями із соціальної роботи Корецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які працюють на закріплених за ними територіях сільських рад. До благодійної акції долучилися не лише учні та працівники училища, а й частково молоді мами міста Корець. Поширювала інформацію про благодійний захід також молода мама, власниця комісійного магазину «Від матусі до матусі» Існюк Ганна. Вона не лише надала місце для збереження речей, а й сама надала значну кількість дитячого одягу та подарувала більше десяти комплектів кольорових олівців та зошитів для дошкільного розвитку в подарунок дітлахам. Також допомагала власниця магазину «Взуття з Європи» Олена Трофимчук . Вона надавала речі централізовано в родину, яка зверталася за допомогою.
     Найактивніші групи училища, які прийняли участь у благодійності дирекція училища відзначила подяками, а організаторам надала автівку для того, щоб доставити пакунки в сім’ї або в сільські ради. В деякі сім’ї, до яких не завітали учні, пакунки доставлять соціальні фахівці.
Висловлюємо велику подяку всім небайдужим, хто відгукнувся на заклик допомоги. Маємо надію, що така благодійна акція стане регулярною та буде збільшувати свої масштаби. Адже, коли ми чуємо, як б’ється серце ближнього, власне серце наповнюється теплом і добротою.


Виховна частина, РУС

20.12.2013р.

Казка для всього району

     На базі нашого училища для маленьких дітей району районною владою було влаштовано свято. Привітати дітей завітали депутат обласної ради по Корецькому району, голова правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Дубас, голова РДА Михайло Волинець, голова райради Любов Скородько.
     Свято вели артисти Рівненського академічного обласного театру ляльок. Для дітей було влаштовано веселі розваги з казковими героями, конкурсами, солодкими сюрпризами. Закінчилося дійство ляльковою виставою та солодкими подарунками для дітлахів. Такого масового дзвінкого дитячого сміху в стінах училища ще не чули.


Виховна частина, РУС


06.12.2013р.

Конкурс МІСТЕР - УЧИЛИЩА

     6 грудня вся Україна відзначає День збройних сил України. Це свято не оминуло і наше училище. Цьогоріч, прекрасна половина людства вирішила привітати чоловіків оригінально. А саме, члени ради учнівського самоврядування, порадившись, вирішили втілити давні побажання учнів – провести конкурс «Містер УЧИЛИЩА». І нагода сприяє, чоловіки доведуть, що вони – справжні чоловіки.
     От, напередодні свята, 5 грудня п’ять найсміливіших хлопців різних спеціальностей вийшли на сцену захищати честь. Учасники змагалися у восьми різноманітних конкурсах. Вони мали змогу проявити себе різносторонньо: представляли професію, на яку навчаються, свої захоплення і таланти, демонстрували інтелектуальні та спортивні здібності. Завершували змагання демонструванням знання моди в конкурсі «Дефіле».
     Також, між конкурсами глядачам дарували свої творчі номери учениці навчальних груп № 17, № 5, № 8, № 9, № 20. Свято вели Вікторія Чепелюк (уч гр. №9) та Юлія Крепченко (уч гр. № 23).
     Членами журі запросили бути голову учнівської профспілки Шевчук Надію Григорівну, бібліотекаря – Безрук Аллу Анатоліївну, голову учнівського самоврядування Лисюк Катерину (учениця групи №21) та головного спеціаліста районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пашковську Євгенію Ярославівну.
     Почесний титул МІСТЕР УЧИЛИЩА виборов учень першого курсу, групи № 9 за спеціальністю «Кухар – кондитер» Владислав Любич.
     В номінації містер «Мужність» нагороджений Гусак Валерій, учень групи № 27 В номінації містер «Елегантність» кращим визнали Олександра Семенюка, учня групи № 14.
     В номінації містер «Оригінальність» проявив себе Ярослав Семенчук, учень групи № 24.
     Максим Корчемний, учень групи № 10 здобув нагороду в двох номінаціях: містер «Глядацьких симпатій» та містер «Інтелект».
     Директор училища Дмитрієв М. І. та заступник з виховної роботи Шумейко В. М. привітали та нагородили цінними подарунками кожного учасника.
          Зі святом Вас, чоловіки!


Виховна частина, РУС


03.12.2013р.

Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок»


   Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Міністерства освіти і науки України з вересня 2013 року розпочала Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок». .
   Рекомендуємо педагогам, учням взяти участь у конкурсі.
   За додатковою інформацією щодо участі у конкурсі звертатися за електронною адресою egorova_nek@ukr.net та телефоном (067) 596-86-86 до Ірини Олексіївни Єгорової.
  

Положення про конкурс (ФАЙЛ ДЛЯ СКАЧУВАННЯ)

Навчальна частина


02.12.2013р.

Всесвітній День боротьби зі СНІДом


    28.11.2013р. до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом психологічною службою училища, спільно із Корецьким районним центром соціальної служби для сімї, дітей та молоді, а також із представником Всеукраїнської мережі ЛЖВ.
    Серед учнів, було проведено лекцію на тему: «ВІЛ/СНІД, як вберегтись», а також було продемонстровано відео – фільми: «Тест», «Любити, не дивлячись ні нащо». Після проведення лекції учням роздавались буклети по даній темі.

Психологічна служба

23.11.2013р.

«Ці трагічні тридцять… чорні»

     23 листопада 2013 року минає 80 років з того часу, як сталінський режим здійснив чергову, найжахливішу спробу знищити український народ.
     Голодомор – жахлива сторінка українського народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих українців.
     До Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в читальній залі бібліотеки училища була проведена виховна година «Ці трагічні тридцять… чорні», на якій учні мали змогу познайомитись з політикою тоталітарного сталінського режиму. Перегляд документального фільму «Німа правда. Свідчення, загублені в стерні», дала учням глибше зрозуміти історичне минуле, про те, яка велика і безповоротно втрачена частина України лежить у тих могилах.
     Ми повинні засвоїти цей великий урок через призму вивчення і осмислення голодоморів, крізь роздуми про історичну пам'ять.


Бібліотека


25.11.2013р.

     Нещодавно учні нашого училища приймали участь в обласних творчих конкурсах та завоювали призові місця. Таких як:

     - «Поліські пересмішники» - завоював ІІ місце Гусак Валерій, учень групи № 27 (керівник Коробка О. В.)
     - «Юна зірка» - І місце завоював вокально-інструментальний ансамбль. (Соліст Панасюк Марія, учениця групи № 8)
     - «Юна зірка» - ІІ місце виборов дует у складі: Капшук Іван – гр. № 22 та Панасюк Марія – гр. № 8
     - Заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» - І місце - гр. № 5 та ІІ місце - гр. № 15

С


21.11.2013р.

Свято професій

    У вищому професійному училищі № 24 м. Корець 20 листопада відбулося «Свято професій». Це свято здивувало нас своєю незвичністю. Адже, в такому форматі захід відбувався вперше.
    На перший погляд, все традиційно: групи підготували тематичні стінгазети, що відповідають їх спеціалізації та творчими номерами представляли свої професії, які здобувають в нашому училищі.

     Особливість свята полягала в тому, що була поставлена мета нагадати всім, що наше ВПУ від свого заснування виховує якісних спеціалістів сільськогосподарського сектору. На даний час молоде покоління, приходячи в училище, освоює різні робітничі професії, але всі вони не аби як пов’язані із сільським господарством. От і завдання учні отримали важливе: представити свою професію і показати, як вона поєднана із с/г.
Групи справились із поставленим завданням достойно. Свої творчі доробки демонстрували:
  1. Група № 1 за спеціальністю «тракторист – машиніст із с/г устаткування»
  2. Групи № 5 та № 17 за спеціальністю «Кравець»
  3. Група № 24 за спеціальністю «муляр, штукатур, лицювальник-плиточник»
  4. Групи № 9, № 16 та № 20 за спеціальністю «Кухар – кондитер».

    Також своїм виконанням пісень вітали учні групи № 21 - Катерина Лисюк та учень групи № 22 – Іван Капшук.

РУС


18.11.2013р.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТІВ

     Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта. Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.
    Це свято не оминуло і гуртожитку. Завдяки учням ми гарно провели час. Подарунком була «СВЯТКОВА ДИСКОТЕКА». Вихователі та Рада гуртожитку, щиро вітають вас шановні студенти - творіть і споглядайте! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей! Пам'ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтеся. Знаходячи нові знання, ми стаємо розумнішими, духовно багатшими. Де б ви не були і що б ви не робили. Ми всі – студенти в цьому житті.
    Свято вели-Мельник Надія – група№15 та Лисюк Інна - група№17. Також творчими композиціями вітали - Бусел Руслана-група №16 та Назарова Юлія, і також ціковою гуморескою привітала Кондратюк Оксана - група №16!!!
     Зі СВЯТОМ!!!!!

Рада гуртожитку


15.11.2013р.

«Я люблю Україну»

     14 листопада відбулась виховна година присвячена Дню української писемності та мови на тему «Я люблю Україну».
     Метою виховної було розширити та поглиблювати знання про рідну мову, розвивати прагнення бути свідомими громадянами України, виховувати любов до рідного краю та культури.
     Захід був проведений у вигляді брей-рингу, де взяли участь дві групи №4 та №10 за професією «Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника».


11.11.2013р.

День української писемності та мови

Ну що б здавалося, слова…
Слова та голос – більш нічого.
А серце б’ється – ожива,
Як їх почує!..
     9 листопада вся наша держава вшановує свято День української писемності та мови, адже наша рідна мова – це життя духовного основа. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.
     До Дня української писемності та мови, учні ВПУ №24 разом з бібліотекарем училища А.А.Безрук мали змогу відвідати центральну районну бібліотеку. З нагоди свята в читальному залі відбувся мовознавчий турнір, який проводив провідний бібліотекар ЦРБ Кулінська Вікторія Миколаївна. Учні приймали активну участь у вікторинах, пригадали приказки та прислів’я про мову, мали змогу проявити свою ерудицію та знання рідної мови.
     Разом з тим, учні училища були гостинно запрошенні в музей бібліотеки «Бібліотечна скарбниця», де познайомились з історією Корця, видатними письменниками та поетами, які відвідали наш край.
     Бібліотека ВПУ№24 та працівники ЦРБ систематично проводять масові заходи з учнями училища. Надіємось і надалі на взаєморозуміння та співпрацю.

Бібліотека


29.10.2013р.

Внесок українського народу у перемогу над фашистськими загарбниками.


Давним-давно закінчилась війна
Лишила обеліски та кургани…
Під кулями ворожими сповна
За тишу заплатили ветерани.

    Чим далі відходить від нас та тривожна година, тим величнішими постають подвиги захисників Вітчизни, тим повніше ми усвідомлюємо історичне значення здійсненного.
    До 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в бібліотеці училища ВПУ-24 пройшла читацька конференція «Внесок українського народу у перемогу над фашистськими загарбниками». На заході учні училища мали змогу згадати визначні події, що відіграли вагому роль у світовій історії.
    Ми в неоплаченому боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, перед трудівниками тилу, перед солдатськими вдовами, перед дітьми війни, які зробили неоціненний вклад в розгром фашистської Німеччини.

Бібліотека

17.10.2013р.

Фотоконкурс

     16 жовтня 2013 року у ВПУ-24 відбувся І етап обласного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!». Біля актової зали училища члени учнівського самоврядування оформили виставку з учнівських фото. Роботи були представлені в таких номінаціях:
  1. портрет (жанровий та репортажний);
  2. пейзаж;
  3. натюрморт;
  4. жанрове фото;
  5. фото з використанням програми ФОТОШОП.

     Найкращі роботи було відібрано для участі у ІІ етапі конкурсу.


16.10.2013р.

Акція "Зроби чистим подвір'я"

     З приходом осені місцеві вулиці вкриваються на лише сміттям, яке розповсюджують невиховані члени суспільства, але й листям осінніх барв, яке скидають з себе дерева, в очікуванні приходу зими.
    РУС організувала щотижневу екологічну акцію «Ми за чисте подвір’я». Комісія дисципліни та порядку стежить за прибиранням прилеглих територій училища, яке здійснюють чергові учні.


15.10.2013р.

Благодійна акція «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

     Нещодавно відбулися збори ради учнівського самоврядування, на яких було обрано нових членів ради. Переобрана голова РУС Катя Лисюк внесла пропозицію організувати благодійну акцію під назвою «Серце до серця».
     Мета цієї акції полягає в тому, щоб пробудити серця оточуючих людей до долі тих, хто потребує допомоги. Всі, бажаючі, зробити свій внесок в добру справу, можуть допомогти одягом, взуттям, іграшками та ін. Речі, зібрані учнями будуть передані малозабезпеченим сім’ям через працівників соціальної служби у справах дітей сім’ї та молоді. Відповідальних за проведення акції призначено голову комісії соціального захисту РУС Дельцову Надію, ученицю гр. №9 та її помічників.
     Акція триватиме з 14 жовтня до 29 листопада.


22.04.2013р.

22 квітня у нашому закладі проведений загальноосвітній виховний захід «Збережемо Землю квітучою і зеленою»
Метою цього заходу було підвищити рівень знань учнів в питанні реалізації екологічної політики, збереженні навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів і досягнення гармонії з природою, розуміння відповідальності за наслідки своєї діяльності.